Özel Direksiyon Hocası - Arkaplan

SORU-CEVAP

ÖZEL DİREKSİYON DERSİ HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ

Minimum 2 saat özel direksiyon dersi verilmektedir. Saat ücreti 700,00 TL'dir. 2 Saat x 700,00 TL = 1.400,00 TL minimum ders süresi ve fiyatımızdır. Fiyatlandırmaya yol ve köprü ücretleri dahil değildir. Öğrenci adresinden alınıp adresine bırakılır. Uzak mesafelere farklı fiyatlandırma yapılabilir. Lütfen detaylı bilgi alınız.

Kurs için özel olarak donanmış olan aracımızın markası Hyundai ve modeli i20'dir. Aracımız manuel vitestir fakat dileyen öğrencilere otomatik vites araçta direksiyon hakimiyeti de verilir. Sonrasında tekrar manuel vites araca geçilir.

Sibel Kamuran Aksu, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen Usta Direksiyon Öğreticisi sertifikasına sahiptir.

Özel direksiyon kursu almak istiyorsanız randevu, fiyat, tarih gibi detaylı bilgileri görüşmek için bize Whatsapp üzerinden yazarak veya arayıp ulaşabilirsiniz. Telefon numaramız +90 535 080 18 18 (Sibel Kamuran Aksu)

İstanbul'un Beykoz, Ümraniye, Üsküdar, Çekmeköy, Sancaktepe, Kadıköy, Levent, Sarıyer, Beşiktaş, Mecidiyeköy ve çevre ilçelerinde özel direksiyon dersi hizmeti vermekteyiz. İstanbul içi diğer ilçeler veya farklı bölgeler için lütfen iletişime geçiniz.

İletişime Geç

HEMEN İLETİŞİM SAYFAMIZI ZİYARET EDİN.